Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Kompleks rekreacyjno-mieszkalny ZIELONE WZGÓRZE w Brodnicy

Osiedle mieszkaniowe z funkcją rekreacyjno-wypoczynkową nad jeziorem Niskie Brodno w Brodnicy przy ulicy Wczasowej. Część mieszkaniowa to docelowo cztery ogrodzone i monitorowane apartamentowce z ponad 80 mieszkaniami o pow. od 50 do 100 m kw., w większości z widokiem na jezioro. Na dolnych kondygnacjach budynku najbliższego części rekreacyjnej zlokalizowane zostało centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej. Najnowszy apartamentowiec, do realizacji w 2012 roku, będzie miał windę i podziemny garaż. Otoczoną zewnętrznymi parkingami część mieszkalną spójnie uzupełniają obiekty ogólnodostępne: plaża ze zjeżdżalnią wodną, przystań z dostępem do sprzętu pływającego, bezpieczny plac zabaw, kort tenisowy, boiska do siatkówki plażowej, plenerowa scena z miejscem na widownię oraz domek grillowy i restauracja z salą na 120 osób. Wokół jeziora rozpościerają się lasy - idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe dla mieszkańców i ich gości.

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Osiedle NOWY ŚWIAT w Brodnicy

Kompleks mieszkalny o zabudowie niskiej i średniowysokiej na obrzeżach Brodnicy, przy ulicach Świętokrzyskiej i Sudeckiej. Typowe budownictwo mieszkaniowe. Na zespół składa się pięć budynków wielorodzinnych z przyległymi parkingami i wewnętrznymi drogami, a także zlokalizowanym centralnie bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej krajobrazowo części miasta, niedaleko Drwęcy, otoczone zielenią i bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami dzięki przebiegającej nieopodal trasie obwodowej z ponad trzykilometrową ścieżką pieszo-rowerową. Jest ogrodzone i monitorowane. Dostępne tutaj lokale to jedno-, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do ponad 70 m kw. z balkonami lub tarasami.

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Budynek OGRODOWA 12 w Brodnicy

Przykład budownictwa mieszkaniowego z funkcją biurową w strefie zabudowy śródmiejskiej. Czterokondygnacyjny dom wkomponowany w architekturę starego centrum Brodnicy ze szczytową kondygnacją o charakterze mansardowym. Elewacja widoczna od ulicy Ogrodowej nawiązuje estetyką i stylem do sąsiednich kamienic. Wyeksponowane na wykuszu w środku głównej fasady budynku elementy szachulca nadają dawny klimat nowoczesnemu, wielorodzinnemu domowi, który zbudowany został w latach 2006/2007. W budynku znajduje się 25 dwu- i trzypokojowych mieszkań, biura oraz garaże. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana. W zamkniętej części posesji znajduje się parking na kilkadziesiąt samochodów oraz strefa zieleni oddzielająca użytkową część terenu od brzegów Drwęcy.

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Dom JEDNORODZINNY w Toruniu

Parterowy budynek dla średniej bądź dużej rodziny. Klasyczny przykład budownictwa wolno stojącego na płaskim terenie. Powierzchnia użytkowa - 400 m kw. Dom efektownie wpisany w otwartą przestrzeń. Zbudowany z tradycyjnych i powszechnie dostępnych na rynku materiałów. Komfortowy oraz funkcjonalnie zaprojektowany. Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, cztery sypialnie, dwie łazienki i garaż na dwa samochody. Bez piwnicy. Wnętrze dobrze doświetlone światłem dziennym przez okna i witryny o dużej powierzchni. Atrakcyjna wizualnie elewacja, w części gładka, w części pokryta ozdobnym kamieniem. W otoczeniu budynku trawnik pełniący na zapleczu funkcję przestrzeni rekreacyjnej z miejscem na grill. Całość estetycznie i przyjaźnie dla mieszkańców zaaranżowana, od strefy publicznej oddzielona metalowo-murowanym ogrodzeniem.

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Osiedle SŁONECZNE w Brodnicy

Perfekt Nieruchomości

ul. Kościelna 7 (Pasaż Przy Bocianiej Wieży)
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: perfekt@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności